Home Архива догађаја 2012 Вече Чивијашког хумора и сатире
Вече Чивијашког хумора и сатире PDF Штампа Email

26.07.2012. године

Била нам три намерника синоћ. Намерно. Веселили смо се заједно. У Конаку је радио кабаре. Раде, Синиша и Бора. Три створа: Ђерговић, Божанић, Максимовић.

Троугао са променљивим значајем углова. Комплементарност урођена или стечена после хиљадитог наступа. Важно је да је збир увек 180 степени. Раде је у свакој речи, Бора у сваком покрету и Синиша у сваком тону. Три грације: Лепота, Радост, Блаженство. Шта све данас може пластична хирургија. На менију су били: шлагери стари, отровне сатире, пригодне хумореске и шале реске. Проламале су се шале колико и облаци, падала је киша колико и шале. Време је било ружно а вече лепо.

Уместо наравоученија -чивија: вече смеха у долини суза. Од смеха.

И уместо ПС: Чему више служе наравоученија?

maxmaxmaxmaxmaxmax